به وب سایت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید
کتابهای منتشرشده
book5
پیوندها
  
 
 
 
با حضور معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي پژوهشگران برتر استان اصفهان تجليل شدند+ جدول اسامي
با حضور معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي پژوهشگران برتر استان اصفهان تجليل شدند+ جدول اسامي نخستين جشنواره تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور دكتر ابراهيم واشقاني فراهاني معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي و مديران‌كل حوزه پژوهش و فناوري سازمان مركزي دانشگاه و دكتر سيدمحمد اميري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در محل واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار و از پژوهشگران برتر اين استان با اهداي لوح و تنديس جشنواره، تجليل به عمل آمد.

نخستين جشنواره تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با حضور دكتر ابراهيم واشقاني فراهاني معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي و مديران‌كل حوزه پژوهش و فناوري سازمان مركزي دانشگاه و دكتر سيدمحمد اميري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در محل واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار و از پژوهشگران برتر اين استان با اهداي لوح و تنديس جشنواره، تجليل به عمل آمد.

روابط عمومي و اطلاع رساني: اسامي پژوهشگران برگزيده اين جشنواره در 3 بخش پژوهشگران برگزيده استانداري اصفهان، پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي و پژوهشگران برتر واحد‌‌هاي دانشگاهي استان اصفهان به شرح زير است:

پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان

رديف

نام و نام خانوادگي

پژوهشگر برتر گروه

مرتبه علمي

واحد دانشگاهي

1

اكبر پيرستاني

دامپزشكي

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

2

عبدالله جبل‌عاملي

هنر و معماري

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

3

منصور حقيقتيان

علوم انساني

دانشيار

دهاقان

4

سعيد دانشمند

فني و مهندسي

استاد‌يار

شهر‌‌مجلسي

5

روشنك غفاري

علوم پزشكي

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

6

مجيد طغياني

كشاورزي و دامپروري

استاد

اصفهان(خوراسگان)

7

مهرداد مدرسي

زيست جانوري

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)                   

 

                                                                پژوهشگران برگزيده استانداري اصفهان

رديف

نام و نام خانوادگي

رشته تحصيلي

گروه علمي

مرتبه علمي

واحد دانشگاهي

1

كامران اميني

مهندسي مواد

فني مهندسي

دانشيار

تيران

2

مسعود فولاد‌گر

شيمي

علوم پايه

دانشيار

فلاورجان

3

امين كلاهدوز

مهندسي مكانيك

فني مهندسي

استاد‌يار

خميني‌شهر

4

مجيد كلاهدوزان

شيمي

علوم پايه

دانشيار

شهر‌ضا

5

محمد علي نادي

مديريت آموزشي

علوم انساني

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)

6

واچيك هايراپطيان

زمين شناسي

علوم پايه

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

 

پژوهشگران برتر واحد‌‌هاي دانشگاهي استان اصفهان

رديف

نام و نام خانوادگي

گروه علمي

مرتبه علمي

واحد دانشگاهي

1

مسعود نصري

كشاورزي و منابع طبيعي

استاد‌‌يار

اردستان

2

مسعود حكمت‌‌پناه

علوم انساني

استاد‌‌يار

اردستان

3

مهران جمشيدي

هنر و معماري

مربي

اردستان

4

مجيد صفا‌‌مهر

فني  مهندسي

مربي

اردستان

5

كامران اميني

فني  مهندسي

دانشيار

تيران

6

محسن بيگي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

تيران

7

محمد رضا سلطاني

فني مهندسي

مربي

تيران

8

داود طغرايي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

خميني‌‌شهر

9

جعفر سلطاني

فني مهندسي

استاد‌

خميني‌‌شهر

10

سيد محسن لوح موسوي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

خميني‌شهر

11

مصطفي رجبي

علوم انساني

استاد‌‌يار

خميني‌شهر

12

مژگان باقر‌‌بوم

علوم پايه

استاد‌‌يار

خميني‌شهر

13

عليرضا شيرواني

علوم انساني

دانشيار

دهاقان

14

سهيلا گلابي

علوم پزشكي

مربي

دهاقان

15

بابك بهفروز

فني مهندسي

مربي

دهاقان

16

زهرا حيدران

فني مهندسي

مربي

دولت آباد

17

ابراهيم مختاري

فني مهندسي

مربي

شاهين شهر

18

مجيد كلاهدوزان

علوم پايه

دانشيار

شهرضا

19

الهام عامري

فني مهندسي

استاد‌‌‌يار

شهرضا

20

سعيد تاكي

علوم انساني

دانشيار

شهرضا

21

سعيد دانشمند

فني مهندسي

استاد‌‌‌يار

شهر مجلسي

22

حسين امامي

فني مهندسي

دانشيار

شهر مجلسي

23

محمد خدايي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

شهر مجلسي

24

محمد رضا خانزاده

فني مهندسي

استاد‌‌يار

شهر مجلسي

25

بهزاد بهرامي نژاد

فني مهندسي

استاد‌‌يار

شهر مجلسي

26

حميد ابراهيمي

علوم پايه

دانشيار

شهر مجلسي

27

فرهاد عظيمي فرد

فني مهندسي

مربي

شهر مجلسي

28

مسعود فولاد‌گر

علوم پايه

دانشيار

فلاورجان

29

محمود محلوجي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

كاشان

30

مهدي اسماعيلي

فني مهندسي

استاد‌‌يار

كاشان

31

مهدي مقري

علوم پايه

استاد‌يار

كاشان

32

حميد رضا خدايي

كشاورزي و منابع طبيعي

استاد‌‌يار

گلپايگان

33

سيد مهدي همايوني

فني مهندسي

استاد‌‌يار

لنجان

34

سهيل سلحشور

علوم پايه

استاد‌‌يار

مباركه

35

سيد محمد مرتضوي

علوم انساني

استاد‌‌يار

ميمه

36

شبنم نصر اصفهاني

فني مهندسي

مربي

ميمه

37

وحيد‌رضا صيرفيان

فني مهندسي

مربي

ميمه

38

سميه سقايي

هنر و معماري

مربي

نطنز

39

اصغر آقايي

علوم انساني

استاد

اصفهان(خوراسگان)

40

مهران هودجي

كشاورزي

استاد

اصفهان(خوراسگان)

41

آرزو طهمورث پور

علوم پزشكي

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)

42

فروزنده دشتي

علوم پزشكي

مربي

اصفهان(خوراسگان)

43

سعيد دايي كريم‌زاده

علوم انساني

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)

44

مريم قاسمي

هنر و مهماري

استاد‌‌يار

اصفهان(خوراسگان)

45

حسين حيدري تبريزي

علوم انساني

استاد‌‌يار

اصفهان(خوراسگان)

46

اكبر اعتباريان

علوم انساني

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)

47

رخساره بادامي

علوم انساني

دانشيار

اصفهان(خوراسگان)

48

سيد حسن حجازي

علوم پايه

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

49

سيد مهدي سجاديه

فني مهندسي

استاد‌يار

اصفهان(خوراسگان)

50

مريم زارع جهرمي

علوم پزشكي

استاد‌‌يار

اصفهان(خوراسگان)

 
 
 
 
 
۱۳۹۹/۸/۶
گروههای آموزشی
تلفن: 353540053-031 email: dentalinfo@khuisf.ac.ir
Powered by DorsaPortal