گروه آموزشی : فنی مهندسی
دانشکده : فنی-مهندسی
رشته تحصیلی : دكتري تخصصي - مهندسی مواد - سرامیک
مرتبه علمي : استاديار

  • جهت دانلود فایل های آموزشی به قسمت دانلود مطالب کلاسی مراجعه نمایید
بيوگرافي

نام : فرید نام خانوادگی : نعیمی
تاریخ تولد :
محل تولد :
مرتبه علمي : استاديار نوع همکاری : بازنشسته/انفصال ازخدمت
ایمیل دانشگاهی : f.naeimi@Khuisf.ac.ir
ایمیل : Naeimi.farid@yahoo.com
زمینه تحقیقاتی : مهندسي سطح، پوشش هاي سد حرارتي، پوشش هاي زيست سازگار، مهندسي جوش، بازرسي جوش
سوابق علمی و تحصیلی
درجه تحصیلی :دکتری تخصصی رشته تحصیلی : مهندسی مواد- سرامیک
دانشگاه محل تحصیل : پژوهشگاه مواد و انرژی سال اخذ مدرک : 1394
عنوان پایان نامه : هوشمند سازی تشکیل لایه TGO با تغییر پارامترهای آماده سازی سطح لایه های MCrAlY به منظور افزایش رفتار کیفی پوشش های سد حرارتی HVOF مورد استفاده در توربین های گازی
به نام خدا
خداوند سبحان را شاکريم که توفيق خدمت در مسير تعليم و تربيت به ما ارزاني داشت, به ويژه آنکه اين خدمت بتواند منجر به ادامه تحصيل جوانان مستعد و افتخارآفرين ايران اسلامي باشد.
دانشجويان گرامي! امام علي(ع) مي فرمايد:«العلمُ سلطان»علم قدرت است. اگر غرب در سال هاي اخير با تلاش در راه توليد علم که پايه هاي آن توسط دانشمندان مسلمان بنا گرديده، به قدرت مادي جهان تبديل شده است، در دين و فرهنگ ما، توانايي منوط به دانايي گرديده و فردوسي بزرگ سال ها پيش سروده است: «توانا بود هر که دانا بود». توجه به علم و فناوري و به تبع آن توليد ثروت از علم و فناوري از مهم ترين زيرساخت هاي تحقق جهاد اقتصادي است چرا که امروز علم و فناوري حرف اول را در عرصه قدرت جهاني مي زند، به نحوي که در دهه هاي گذشته کشوري که از منابع طبيعي زيادي مانند نفت و گاز و ... برخوردار بود کشوري ثروتمند و حتي قدرتمند محسوب مي شد اما امروز کشوري که صاحب علم و فناوري است کشوري قدرتمند و ثروتمند محسوب مي شود چرا که قادر است علاوه بر تامين نيازهاي مردم خود حتي محصولات مبتني بر فناوري خود را به کشورهاي ديگر نيز صادر و از اين راه کسب ثروت کند و اين درجهان امروز يک فرصت ايده آل و طلايي است.اميد است با توکل به خدا و تلاش و پشتکار جوانان اين سرزمين شاهد رشد و تعالي در عرصه هاي مختلف علمي و فناوري  باشيم.